Te koop
Martin Luther King Highway

Te koop
EUR 420.000
|Titel: Grondhuur
- 1968 m²
perceeloppervlakte
Adres: Martin Luther King Highway, Kuldipsingh Readymix, Wanica

-
Op een A1-locatie aan de Martin Luther King Highway, in de omgeving van Kuldipsingh en nabij de Maripalaan, bieden wij dit ruime commerciële perceel van 1.968 m² te koop aan.
Het perceel beschikt over een frontbreedte van circa 27,5 meter en heeft als bestemmingstitel grondhuur. Dankzij de ligging aan de Martin Luther King Highway is dit object bijzonder geschikt voor ondernemers en investeerders die op zoek zijn naar een goed gelegen locatie voor commerciële doeleinden.
Een belangrijk voordeel is de ruimte die beschikbaar is voor uitbreiding van parkeergelegenheid. Hierdoor biedt het perceel niet alleen mogelijkheden voor de ontwikkeling van een commercieel object, maar ook voor een praktische inrichting rondom het pand.
Vraagprijs verlaagd van €450.000 naar €420.000.
-
Het perceel ligt aan de Martin Luther King Highway, in de omgeving van Kuldipsingh en nabij de Maripalaan. De ligging aan een belangrijke doorgaande weg maakt het perceel interessant voor commerciële ontwikkelingen waarbij bereikbaarheid en zichtbaarheid een belangrijke rol spelen.
De directe omgeving heeft een duidelijk commercieel karakter, waardoor de locatie goed aansluit bij ondernemers en investeerders die een strategisch gelegen bedrijfslocatie zoeken.
-
Hypotheekfinanciering tot 90% van de executiewaarde is mogelijk, hoewel het exacte maximale financieringsbedrag kan verschillen per bank. Bezoek de onderstaande links om de hypotheekvoorwaarden te zien van de verschillende banken in Suriname:
- dsb.sr
- hakrinbank.com
- finabanknv.com
- spsbbank.sr
-
Datum
Gebeurtenis
Prijs
Prijs per m²
25/09/2026
In prijs verlaagd
EUR 420.000
EUR 213,41 per m²
08/09/2026
Gepubliceerd
EUR 450.000
EUR 228,65 per m²
Ontdek hoe we u kunnen helpen
Featured Listing
Interesse in een huurwoning of perceel?
Bekijk ons aanbod via onderstaande links





















